Poniedziałki z tańcem i rytuałami z Dziką Gracją

13.01.2013, 13:24

W każdy poniedziałek zapraszam od 19:00  taneczną podróż transformującą, dzięki której doskonale wykreujesz nowy tydzień, zaczniesz nowe życie....

 

miejsce:  Berckana, Warszawa, ul. Kozia 4 lok.8

„Tańce transformańce i rytuały z Dziką Gracją”

 

To spotkania dla kobiet i mężczyzn, których celem  jest  uwolnienie  indywidualnej, wyjątkowej  mocy i radości w najprostszy i najprzyjemniejszy sposób i w jak najkrótszym czasie. Czasem wystarczą  3 minuty... Lecz cudownie jest delektować mając wsparcie życzliwej grupy.

Co robimy na spotkaniach?

Generalnie dobrze się bawimy odkrywaniem siebie poprzez taniec. Jest to świadoma, lekka, łatwa, przyjemna oraz pełna entuzjazmu i elegancji praca nad zharmonizowaniem emocji i uczuć, umysłu, ciała i duszy. Z radością oddajemy się tańcom,  w szczególności tym pachnącym Orientem i Afryką oraz  rytuałom, oddychamy pełną piersią i na różne sposoby, by skomunikować się ze sobą na wszystkich poziomach, budząc nową świadomość przede wszystkim samych siebie.

Z  Dziką Gracją wyzwalasz pełnię swojej mocy swojej  akceptujesz  siebie i swoją seksualność, doceniasz swoje wspaniałe ciało, Wyjątkową Osobę, którą Jesteś.

Dzięki zajęciom cieszysz się i delektujesz  każdym dniem jak najpiękniejszym prezentem. Umiesz sprawiać sobie przyjemności i pielęgnujesz swój święty czas, dbając o to co dla Ciebie najważniejsze.

Po prostu żyjesz pełnią, żyjesz świadomie... stając się sobą, autentyczną/ym.

 

Termin:  poniedziałki w godz. 19:00  – 22.00

Miejsce:  Berckana, ul. Kozia 4/8 Warszawa ( domofon 8 kluczyk 8122)

 

Zapisy i formalności: Zapisy : e-mailem pod  adres dzikagracja@dzikagracja.pl lub telefonicznie: 695 13 13 69 może być smsJ.
 

Inwestycja : 45 zł opłata  za pojedyncze zajęcia ( 3h)  - Karnet miesięczny: 130 zł ( w tej opcji jedne zajęcia wychodzą za darmo!  Uwaga, wpłata obejmuje miesiąc od wplaty. Po upływie tego okresu, liczy się nowy okres płatności. Niewykorzystane zajęcia nie są wliczane w nowy okres rozliczeń.
 

Zapisy:  e-mail: dzikagracja@dzikagracja.pl lub tel. 0695 131369.
 

Można przyjść poczuwszy impuls, ale zawsze warto się upewnić, czy zajęcia się odbywają. Zgłoszenia przyjmuję do godz.17:00 w dniu warsztatów.
 

Płatność gotówką na zajęciach lub przelewem na konto nr 72 1140 2004 0000 3802 3509 1076  
 

Tytuł przelewu: warsztaty z podaniem wybranego terminu. Warto, by dać znać mailem lub sms o dokonanej wpłacie.

© Copyright Dzika Gracja wszelkie prawa zastrzeżone - Sandomierz 2013
Realizacja i CMS: IMPIT