„POCZĄTEK NOWEJ „JA”. MOJA RÓWNOWAGA EMOCJONALNA”

22.08.2013, 11:21

Jak kreatywnie wykorzystać negatywne emocje,  by zachować balans emocjonalny  (transformacja emocji poprzez doświadczanie).

Zapraszam  w sobotę (24 sierpnia) lub w niedzielę (25 sierpnia) w godz. 11:00 -17:00

Na zachętę  : https://www.youtube.com/watch?v=1C9mWN8vKHQ          

Daj się ponieść dzikim tańcom uwalniającym, wyzwalającym i oczyszczającym i transformującym.

Zapraszam do tańca, by doświadczać swej mocy coraz pełniej  tak w ciele jak i w sercu, umyśle i duszy, by pozostać w Harmonii.

Celem warsztatów jest doświadczanie terapeutycznej i odprężającej pracy z ciałem i jej wpływie na samopoczucie, emocje, zmiany jakie niesie za sobą i czerpanie radości z odkrywania ujawnianego w ten sposób potencjału. Dzięki temu nasze życie staje się bardziej świadome. Uczymy się słuchać ciała i tego jak poprzez nie wyrażasz  siebie i  swoje potrzeby.

Doświadczamy, że

- taniec wynosi nas tam, gdzie wzrok nie sięga, łącząc nas z Wyższą Świadomością

- ruch uwalnia nas spod kontroli umysłu,  

ciało przekształca się w esencję ,

- celem  staje się być, czuć i doświadczać MOCY w pełni

- kształcimy świadomość ciała i dzięki temu świadomość siebie! 

Wtedy Tworzy się przestrzeń dla nowych jakości.  Uwalniamy często to, co skrzętnie ukrywamy.

Doświadczamy prawdy swoich możliwości. Otwieramy się na siebie i innych.

Doceniamy  i eksponujemy nasz POTENCJAŁ.

 

"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli,                                       a ciałem zaczyna kierować serce"      

 ***

Prowadzenie: Justyna Durmaj ( JuDu)  - pasjonatka pełnego radości życia, psycholożka, doradca rozwoju osobistego, twór­czyni projektu warsztatów „Dzika Gracja”, które prowadzi od 2005 roku. Z „drugiej strony” PRowiec z ponad 25-letnim doświadczeniem na stanowiskach menedżerskich. Koncepcję warsztatów tworzyła  jako antidotum na wieloletnią pracę w korporacjach oraz zmagania z codziennymi wyzwaniami, często o wysokim poziomie stresu. Połączyła wyjątkowy wpływ  pracy z ciałem, tańca orientalnego oraz odmian tańców afrykańskich na ciało i psychikę. Wykorzystała ich dynamikę w połączeniu z terapeutyczną pracą nad emocjami, towarzyszącymi życiowym wyzwaniom  oraz trudnym sytuacjom życiowymi dla  poprawy jakości życia, uwolnienia indywidualnego potencjału i wyzwolenia radości życia. Uczestniczki stają się dzięki inspiracji pozyskanej  podczas warsztatów odważne w podejmowaniu znaczących decyzji, zyskują  świadomość ciała i odkrywają głębię swojej kobiecości i seksualności. Doświadczają potęgi swojej mocy.  Od jakiegoś czasu twierdzi, że jest "dostawcą narzędzi":) 

 

 

Informacje organizacyjne:

 

Miejsce: Sala Konferencyjna  Biblioteki Publicznej m.st. Warszawy Dzielnicy Warszawa Bielany im. S. Staszica‎, Ul. Teodora Duracza 19, Warszawa. 

Dojazd :   Do ul. Broniewskiego;  tramwaje: 33, 22,28,35                                                                                                   

                      Do ul.  Żeromskiego ; autobusy : 110, 112, 116, 303

                      Do stacji Metro Słodowiec + 6 min pieszo

Mapa: http://maps.google.pl/maps?oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&q=biblioteka+publiczna+bielany&fb=1&gl=pl&hq=biblioteka+publiczna+bielany&hnear=0x471ecc669a869f01:0x72f0be2a88ead3fc,Warszawa&cid=0,0,17932107609645591908&ei=SgTET57HMc2M4gTb75n4CQ&sa=X&oi=local_result&ct=map-marker-link&resnum=9&ved=0CB4QrwswCA

 

Zapisy i formalności:

Zapisy i zgłoszenia  do dnia  23 sierpnia  - piątek do godz. 13:00  proszę kierować  mailem pod  adres:  dzikagracja@dzikagracja.pl lub telefonicznie: 695 13 13 69 może być sms.

UWAGA ! Deklaracje z Facebooka nie są traktowane jako zapisy.

 

Inwestycja w siebie - opłaty :  120 zł warsztat w sobotę lub niedzielę

Miejsce  gwarantuje  zgłoszenie w ww. terminie oraz wpłata zaliczki w wysokości 50 zł  na konto nr  : 72 1140 2004 0000 3802 3509 1076 - tytuł przelewu: warsztaty z podaniem wybranego terminu. Warto, poinformować e-mailem lub sms o dokonanej wpłacie.

Jeśli  temat finansów stoi na przeszkodzie Twojego udziału w zajęciach, to skontaktuj się, by rozwiązać tę kwestię, a tym samym zapewnić Ci udział w zajęciach.       


 

 

© Copyright Dzika Gracja wszelkie prawa zastrzeżone - Sandomierz 2013
Realizacja i CMS: IMPIT